درباره ما

بازرگانی پاناتل از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را تحت عنوان ارائه دهنده خدمات مربوط به تجهیزات مخابرات وکابل شبکه و ملزومات مرتبط آغاز کرد . این مجموعه با هدف عرضه ی انواع کالای های تخصصی، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تاسیس گردیده است و به عنوان یک مجموعه پیشرو تا به امروز در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. بنابراین در تمامی دوران فعالیت خود به واسطه تلاش و مدیریت آگاهانه سعی بر آن داشته ایم تا محصولاتی جدید و مورد نیاز جامعه صنعتی کشور ارائه نمایم .

تولیدات ما

این مجموعه در سال 1389 مفتخر به راه اندازی خط اختصاصی جهت تولید انواع تابلو مخابراتی و تابلو برق تلفن وانواع باکس تلفن کروز از رنج 10 تا 1200 زوج می باشد .

واردات و فروش انواع کابل شبکه و تجهیزات

از جمله کابل های شبکه میتوان به کابل شبکه لگراند ، نگزنس ، بلدن و بی ام بی اشاره کرد. ازمحصولات این دسته میتوان به کابل شبکه های اوت دور ، کابل کواکسیال کابل شبکه ،FTP ، SFTP ، UTP .

تجهیزات شبکه نیز در سه دسته لگراند،بی ام بی ونگزنس ، پی کا اس و امپ ارائه میگردند که محصولات متنوعی از جمله پچ کورد ها ، پچ پنل ، پریز شبکه و تلفن ، کیستون ، کیبل منیجمنت و را شامل می شوند. تمامی محصولات نام برده بعلاوه ویژگی ها و اطلاعات اختصاصی هر کالا ، در سایت موجود است.

بنابراین در صورتی که در دسته متقاضیان محصولات ما هستید از جمله همکاران صنفی و ،ادارات و بانک ها و در صورت تمایل می توانید تمامی این اطلاعات را شخصا مطالعه کرده و در رابطه با خرید و سفارش محصولات تصمیم گیری فرمایید.

فروش تجهیزات مخابراتی

تجهیزات مخابراتی به‌طور کلی به ۳ دسته اصلی شامل : تجهیزات سوئیچینگ ، (کلیدهای آنالوگ و دیجیتال) تجهیزات ایستگاه‌های انتقال (خطوط انتقال ، ایستگاه‌های فرستنده گیرنده و ماهواره‌های مخابراتی) و تجهیزات محلی (مودمها ، تجهیزات شبکه‌های محلی ، دستگاه‌های مخابرات بی‌سیم ، رهیاب‌ها و مودم‌ها ، تلفن‌های ثابت و همراه) طبقه‌بندی می‌شوند.

در پاناتل انواع تجهیزات مخابراتی از جمله کانتورعدسی ، فیوز برق گیر کروز ، فریم کروز ، ارت بار کروز و غیره موجود و قابل سفارش می باشد.

تجهیزات کروز

این تجهیزات انواع محصولات مختلف را شامل می شود که از این دست محصول می توانیم به فریم کروز ، ترمینال کروز ، قیچی کروز و اشاره کنیم . ترمینال کروز ها از اقلام مخابراتی کاربردی هستند که پس از دریافت اطلاعات آن را از طریق خطوط انتقال میدهند و بدین ترتیب ارتباطات را فراهم میکنند . سایراقلام کروز نیز در بحث تجهیزات مخابراتی دربخش های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند .

فروش محصولات در بازرگانی پاناتل

به دنبال اینترنتی شدن اکثر کسب و کارها و خدمات ، مجموعه ما نیز برآن شد تا با ارائه انواع محصول در وبسایت ، شرایطی را جهت خرید آنلاین از پاناتل ، برای مخاطبان گرامی فراهم نماید . به همین منظور محصولات موجود در مجموعه را در وبسایت درج کرده ایم تا امکان مشاهده و بررسی ویژگی های محصول از این طریق برای مشتریان گرامی محقق گردد . همکاران گرامی از جمله ،پیمانکاران ، بانک ها ، ادارات و تامین کنندگان سازمان ها می توانند از طریق همین وبسایت ، محصولات و اقلام تجهیزاتی را بررسی و با توجه به نیاز کسب و کار خود در هر حوزه ای سفارشات خود را ثبت نمایند .

مجموعه بازرگانی پاناتل ، با ارائه امکان تماس فوری و پشتیبانی حرفه ای،امکان دریافت مشاوره در هر لحظه و به صورت ۲۴ ساعته را برای مخاطبان فراهم نموده است، تا نهایت رضایت را از جانب شما همراهان گرامی کسب نماید .

5/5 (1 دیدگاه)