آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 داپلکس مولتی مود

برند:

مشخصات محصول

آداپتور فیبر نوری  LC-LC OM3  داپلکس سری گیگاریت

• قابلیت انتقال پهنای باند تا 100 گیگ
• دارای لرزه گیر
• دارای ساختار یک تکه
• افزایش ظرفیت پنل

سریع ترین ارسال :

وضعیت محصول :

موجود در انبار
قیمت کالا

30,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

مشاوره جهت خرید

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان
برای خرید و نصب تجهیزات
تحویل اکسپرس
ارسال با پیک و تیپاکس
ضمانت بازگشت کالا
طبق قوانین مرجوعی کالا
ضمانت اصالت کالا
کالاها دارای ضمانت
توضیحات

آداپتور فیبر نوری مالتی مود LC Duplex – OM3 قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های گیگابیت اترنت 100GbE مالتی مود OM3 و نسل‌های گذشته را داراست. این آداپتور مناسب برای نصب در انواع پچ پنل و باکس‌های فیبر نوری جهت سربندی با کانکتورهای فیبر نوری LC و پیگتیل‌های فیبر نوری LC است. آداپتور فیبر نوری مالتی مود LC Duplex – OM3 طبق رنگ بندی TIA-598C سری OM3 با ثبات بالا، کیفیت مناسب و عمر طولانی ساخته شده است. از بهترین مواد برای کاهش افت قرارگیری و افت کل توان نوری استفاده می‌کند و مناسب برای تجهیز شبکه‌های ساختار یافته در مجموعه‌ها، سازمان‌ها و حتی شرکت‌های کوچک است. هوزینگ این آداپتور فیبر نوری از جنس پلاستیک سخت و با کیفیت بالا ساخته شده و محل اتصال از سرامیک با شکاف است.

کاربرد آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 داپلکس مولتی مود

آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 دوطرفه مالتی مود، برای ارتباط و اتصال کانکتورهای فیبر نوری استفاده می‌شود. این آداپتور قابل نصب روی انواع تجهیزات فیبر نوری ، پچ پنل و باکس‌های فیبر نوری برای اتصال کابل‌های فیبر نوری استاندارد است. این آداپتور فیبر نوری به عنوان یک راهنمای استاندارد برای دسته‌بندی کابل‌های فیبر نوری و راهنمای انتخاب کابل مناسب استفاده می‌شود. همچنین، فیبر نوری OM3 به عنوان یک استاندارد برای کابل‌های فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. استاندارد کانکتور فیبر نوری (FOCIS) نیز برای تعامل و اتصال کانکتورهای فیبر نوری استفاده می‌شود، این آداپتور قادر است کانکتورهای فیبر نوری را تشخیص داده و شناسایی کند.

بازرگانی پاناتل، عرضه کننده انواع تجهیزات شبکه و مخابراتی در لاله زار

بازرگانی پاناتل از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را تحت عنوان ارائه دهنده خدمات مربوط به تجهیزات مخابرات وکابل شبکه و ملزومات مرتبط آغاز کرد . این مجموعه با هدف عرضه ی انواع کالای های تخصصی، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تاسیس گردیده است و به عنوان یک مجموعه پیشرو تا به امروز در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. بنابراین در تمامی دوران فعالیت خود به واسطه تلاش و مدیریت آگاهانه سعی بر آن داشته ایم تا محصولاتی جدید و مورد نیاز جامعه صنعتی کشور ارائه نمایم .

آدرس ما : تهران ، لاله زار نو ، چهار راه منوچهری ، مرکز تجاری سبحان ، واحد 233

شماره تماس: 02166739663   |02166703770

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
پشتیبانی 24 ساعت
مرجوع کالا

0/5 (0 دیدگاه)
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 داپلکس مولتی مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.