پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC داپلکس مالتی مود

برند:
کد کالا: panatel-6422

مشخصات محصول

سریع ترین ارسال :

وضعیت محصول :

موجود در انبار
قیمت کالا

120,000 تومان160,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

مشاوره جهت خرید

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان
برای خرید و نصب تجهیزات
تحویل اکسپرس
ارسال با پیک و تیپاکس
ضمانت بازگشت کالا
طبق قوانین مرجوعی کالا
ضمانت اصالت کالا
کالاها دارای ضمانت
توضیحات

در دنیای امروز، تبادل سریع و امن اطلاعات، رکن اساسی هر کسب و کار و سازمانی محسوب می‌شود. شبکه‌های فیبر نوری و تجهیزات فیبر نوری به عنوان نسل جدیدی از شبکه‌های ارتباطی، با ارائه سرعت و پهنای باند بی‌نظیر، نقشی کلیدی در این زمینه ایفا می‌کنند. اما برای بهره‌مندی از این مزایا، نیاز به پچ کورد فیبر نوری به عنوان حلقه اتصال این شبکه‌ها احساس می‌شود. این پچ کورد، محصولی باکیفیت از برند نگزنس است که برای اتصال تجهیزات شبکه فیبر نوری در مسافت‌های کوتاه به کار می‌رود. کانکتور SC در دو سمت این پچ کورد فیبر نوری MM ، انعطاف‌پذیری بالایی در اتصال به تجهیزات مختلف را فراهم می‌کند.

کاربرد:

مراکز داده
شبکه‌های سازمانی
شبکه‌های صنعتی
سیستم‌های دوربین مدار بسته
شبکه‌های ذخیره‌سازی اطلاعات

مشخصات فنی:

نوع کانکتور: SC-SC
نوع تار نوری: مالتی مود
نوع کابل: OM1, OM2, OM3, OM4
سرعت: 10 گیگابیت بر ثانیه
طول: 1 تا 5 متر (قابل سفارش)
رنگ: نارنجی

بازرگانی پاناتل، عرضه کننده انواع تجهیزات شبکه و مخابراتی در لاله زار

بازرگانی پاناتل از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را تحت عنوان ارائه دهنده خدمات مربوط به تجهیزات مخابرات وکابل شبکه و ملزومات مرتبط آغاز کرد . این مجموعه با هدف عرضه ی انواع کالای های تخصصی، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تاسیس گردیده است و به عنوان یک مجموعه پیشرو تا به امروز در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. بنابراین در تمامی دوران فعالیت خود به واسطه تلاش و مدیریت آگاهانه سعی بر آن داشته ایم تا محصولاتی جدید و مورد نیاز جامعه صنعتی کشور ارائه نمایم .

آدرس ما : تهران ، لاله زار نو ، چهار راه منوچهری ، مرکز تجاری سبحان ، واحد 233

شماره تماس: 02166739663   |02166703770

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
پشتیبانی 24 ساعت
مرجوع کالا

0/5 (0 دیدگاه)
مشخصات فنی
متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 4 متری, 5 متری

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC داپلکس مالتی مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.