پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود OM4

برند:
نگزنس

مشخصات محصول

سریع ترین ارسال :

وضعیت محصول :

موجود در انبار
قیمت کالا

25,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

مشاوره جهت خرید

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان
برای خرید و نصب تجهیزات
تحویل اکسپرس
ارسال با پیک و تیپاکس
ضمانت بازگشت کالا
طبق قوانین مرجوعی کالا
ضمانت اصالت کالا
کالاها دارای ضمانت
توضیحات

پیگتیل فیبر نوری نگزنس OM4 مالتی مود SC-LC به طول یک متر با پارت نامبر N122.7CLA1 برای کاربردهای داخلی (Indoor) طراحی شده است. این پیگتیل فیبر نوری در کنار سایر تجهیزات فیبر نوری امکان برقراری ارتباطات پرسرعت با پهنای باند بالا را فراهم می‌کند.  کابل استفاده شده در این پیگتیل فیبر نوری از نوع فیبر نوری مالتی مود OM4 50/125 است. فیبر نوری این پیگتیل بر اساس استاندارد IEC 60793-2-10 مدل A1a.3b ساخته شده است. رشته‌های فیبر نوری در پیگتیل فیبر نوری MM نگزنس با الیاف آرامید محافظت می‌شوند. روکش این پیگتیل از جنس LSZH و به رنگ بنفش یا ارغوانی است. حداکثر میزان افت سیگنال (Insertion Loss) در این پیگتیل 0.25dB است. کمترین میزان سیگنال برگشتی (Return Loss) در این پیگتیل 30dB است. در پیگتیل فیبر نوری نگزنس OM4 SC-LC یک متری، دو رشته کابل فیبر نوری با قطر 2.8 میلیمتر استفاده شده است.

بازرگانی پاناتل، عرضه کننده انواع تجهیزات شبکه و مخابراتی در لاله زار

بازرگانی پاناتل از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را تحت عنوان ارائه دهنده خدمات مربوط به تجهیزات مخابرات وکابل شبکه و ملزومات مرتبط آغاز کرد . این مجموعه با هدف عرضه ی انواع کالای های تخصصی، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تاسیس گردیده است و به عنوان یک مجموعه پیشرو تا به امروز در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. بنابراین در تمامی دوران فعالیت خود به واسطه تلاش و مدیریت آگاهانه سعی بر آن داشته ایم تا محصولاتی جدید و مورد نیاز جامعه صنعتی کشور ارائه نمایم .

آدرس ما : تهران ، لاله زار نو ، چهار راه منوچهری ، مرکز تجاری سبحان ، واحد 233

شماره تماس: 02166739663   |02166703770

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
پشتیبانی 24 ساعت
مرجوع کالا

0/5 (0 دیدگاه)
مشخصات فنی
برند

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پیگتیل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود OM4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

درباره برند

نگزنس