آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 کواد مولتی مود

برند:

مشخصات محصول

آداپتور فیبر نوری کواد  LC-LC OM3 سری گیگاریت

• قابلیت انتقال پهنای باند تا 100 گیگ
• دارای لرزه گیر
• دارای ساختار یک تکه
• قابلیت جایگزینی به جای آداپتور LC دوتایی
• افزایش ظرفیت پنل

سریع ترین ارسال :

وضعیت محصول :

موجود در انبار
قیمت کالا

45,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

مشاوره جهت خرید

با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مشاوره رایگان
برای خرید و نصب تجهیزات
تحویل اکسپرس
ارسال با پیک و تیپاکس
ضمانت بازگشت کالا
طبق قوانین مرجوعی کالا
ضمانت اصالت کالا
کالاها دارای ضمانت
توضیحات

آداپتور فیبر نوری مالتی مد LC Duplex – OM3 یکی از تجهیزات فیبر نوری است که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های گیگابیت اترنت 100GbE مالتی مد OM3 و نسل‌های قبلی را داراست. این آداپتور برای نصب در انواع پچ پنل و باکس‌های فیبر نوری جهت سربندی با کانکتورهای فیبر نوری LC و پیگتیل‌های فیبر نوری LC مناسب است. با رنگ‌بندی TIA-598C سری OM3 با ثبات بالا، کیفیت مناسب و طول عمر طولانی، این آداپتور از بهترین مواد ساخته شده است تا افت قرارگیری و افت کل توان نوری را کاهش دهد. به همین دلیل، آن مناسب برای تجهیز شبکه‌های ساختار یافته در مجموعه‌ها و سازمان‌ها و حتی شرکت‌های کوچک است. هوزینگ آداپتور از جنس پلاستیک سخت و با کیفیت بالا ساخته شده است و محل اتصال از سرامیک شکاف دار تشکیل شده است.

ویژگی کاربردی آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 کواد مود، شامل موارد زیر است:

تسهیل ارتباط بین کانکتورهای فیبر نوری LC
قابل نصب بر روی انواع پچ پنل و باکس‌های فیبر نوری
قابل استفاده با کابل‌های فیبر نوری استاندارد
مطابق با دسته بندی استاندارد کابل‌های فیبر نوری
ارائه راهنمایی برای استفاده از فیبر نوری مالتی مود
راهنمایی در انتخاب کابل فیبر نوری مناسب
ارائه مشخصات فنی فیبر نوری OM3
مطابق با استاندارد کانکتور فیبر نوری (FOCIS) برای تعامل پذیری اتصال
تشخیص و شناسایی کانکتورهای فیبر نوری

بازرگانی پاناتل، عرضه کننده انواع تجهیزات شبکه و مخابراتی در لاله زار

بازرگانی پاناتل از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را تحت عنوان ارائه دهنده خدمات مربوط به تجهیزات مخابرات وکابل شبکه و ملزومات مرتبط آغاز کرد . این مجموعه با هدف عرضه ی انواع کالای های تخصصی، با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تاسیس گردیده است و به عنوان یک مجموعه پیشرو تا به امروز در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. بنابراین در تمامی دوران فعالیت خود به واسطه تلاش و مدیریت آگاهانه سعی بر آن داشته ایم تا محصولاتی جدید و مورد نیاز جامعه صنعتی کشور ارائه نمایم .

آدرس ما : تهران ، لاله زار نو ، چهار راه منوچهری ، مرکز تجاری سبحان ، واحد 233

شماره تماس: 02166739663   |02166703770

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
پشتیبانی 24 ساعت
مرجوع کالا

0/5 (0 دیدگاه)
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آداپتور فیبر نوری LC-LC OM3 کواد مولتی مود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.